Бориспільський ліцей імені Павла Чубинського

АТЕСТАЦІЯ

Про організацію та проведення атестації педагогічних працівників

АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ – ЦЕ СИСТЕМА ЗАХОДІВ, СПРЯМОВАНА НА ВСЕБІЧНЕ КОМПЛЕКСНЕ ОЦІНЮВАННЯ ЇХ ПЕДАГОГІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЗА ЯКОЮ ВИЗНАЧАЮТЬСЯ ВІДПОВІДНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОГО ПРАЦІВНИКА ЗАЙМАНІЙ ПОСАДІ, РІВЕНЬ ЙОГО КВАЛІФІКАЦІЇ, ПРИСВОЮЄТЬСЯ КВАЛІФІКАЦІЙНА КАТЕГОРІЯ, ПЕДАГОГІЧНЕ ЗВАННЯ

Нормативно – правові документи

з питань атестації педагогічних працівників

Подати заяву, документи для розгляду атестаційної комісії можна на електронну пошту закладу lyceumdo@ukr.net

Детальніше… →

АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

БОРИСПІЛЬСЬКОГО ЛІЦЕЮ ІМЕНІ ПАВЛА ЧУБИНСЬКОГО

СКЛАД АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ

Наказ Бориспільського ліцею імені Павла Чубинського “Про створення  атестаційної комісії для проведення атестації педагогічних працівників Бориспільського ліцею імені Павла Чубинського у 2024-2025 н.р.” від 04.09.2024 року № 217-о

Наказ Бориспільського ліцею імені Павла Чубинського “Про проведення атестації  педагогічних працівників Бориспільського ліцею імені Павла Чубинського у 2024-2025 н.р.” від 10.10.2024 року № 264-о

Наказ Бориспільського ліцею імені Павла Чубинського “Про результати атестації  педагогічних працівників Бориспільського ліцею імені Павла Чубинського у 2024-2025 н.р.” від 21.03.2025 року № 01-54/98-о

Атестація педагогічних працівників  у 2024-2025 н.р.

Упродовж 2024-2025 навчального року наш ліцей проводив цілеспрямовану роботу над підвищенням професійної майстерності педагогів. Відповідно до затвердженого річного плану, вчителі закладу організовували та брали активну участь у методичних семінарах, тренінгах, онлайн-курсах та педагогічних майстернях. Особливу увагу приділено впровадженню сучасних освітніх технологій, формуванню компетентностей Нової української школи та роботі з обдарованою молоддю.

Метою атестації є стимулювання цілеспрямованого підвищення рівня педагогічної майстерності, забезпечення якісного освітнього процесу, виявлення та поширення передового педагогічного досвіду.

25 жовтня 2024 року на базі нашого ліцею стартував перший методичний семінар у рамках цьогорічної атестації педагогічних працівників. Захід організував та провів учитель німецької мови Симоненко Валерій Миколайович, який цьогоріч проходив чергову атестацію.

Тема виступу семінару – «Практичне застосування німецької мови у повсякденному житті, шляхи реалізації».

У цьому навчальному році вчитель працює над конкретною проблемою-навчити учнів розмовляти німецькою мовою та вдосконалювати цю  навичку.

Це завдання вчитель доповнює аудіюванням, оскільки переконаний, що саме мовлення і аудіювання є вагомим фактором!

Щоб досягнути мети сповна вчитель використовує мовні ситуації, які мають, на його думку, бути цікавими і доречними для учнів.

26 березня  відбувся виїзний семінар на базі бібліотеки НТУУ «КПІ» для вчителів початкової школи та інформатики, організатором якого став ліцей імені Павла Чубинського.

Тема семінару “Штучний інтелект у початковій школі: інновації та практики” надзвичайно актуальна у сучасному освітньому середовищі.

Колеги відвідали Міжнародну виставку в бібліотеці КПІ ” Прокачаний ШІ” і дізналися про вплив штучного інтелекту на створення, розповсюдження і сприйняття інформації

Виїзний семінар став чудовою можливістю для особистісного та професійного зростання.

Дякуємо нашим вчителям – Литвиненко Ганні Миколаївні та Ільєнко Наталії Василівні за проведений семінар!

08 листопада 2024 року на базі Бориспільського ліцею імені Павла Чубинського відбулася майстерка для учителів математики Бориспільської громади “Розв’язування алгебраїчних нерівностей методом інтервалів”.

Вчитель математики, Інна Стародуб, розповіла учасникам основні поняття, принцип методу та побудови кривої знаків.

Під час практичної частини учителі розв’язували типові задачі різної складності. Також проаналізували типові помилки учнів та причини, обговорили їх способи усунення.

У нашому ліцеї завжди панує тепла атмосфера творчості та взаємопідтримки. 18  лютого відбувся цікавий та захоплюючий майстер-клас для учнів 5 класів із виготовлення патріотичних сердечок на уроці трудового навчання.

Захід організувала та провела Кіструга Наталія Миколаївна, учитель трудового навчання, яка цьогоріч проходить атестацію. Майстерка стала чудовою нагодою не лише вдосконалити практичні навички учнів, а й проявити креативність, фантазію та увагу до деталей.

Ліцеїсти із задоволенням виготовляли різнокольорові сердечка з тканини та паперу, оздоблювали їх стрічками, бісером і мереживом. Готові роботи стали справжніми символами доброти і гарного настрою та подаровані нашим Захисникам.