ГОЛОВНА
Вітаємо вас на офіційному сайті
Бориспільського ліцею імені Павла Чубинського
Бориспільської міської ради Київської області
НОВИНИ
Місяць кібербезпеки
Щороку в жовтні відзначається місяць кібербезпеки.
Це міжнародна ініціатива, спрямована на підвищення обізнаності населення щодо цифрових загроз та важливості безпечного користування інтернетом.
Сучасні кіберзагрози стосуються кожного з нас.
Витік особистих даних, шахрайські повідомлення, зламані акаунти чи вірусні програми – це вже не винятки, а реальні ризики, з якими може зіткнутися будь-хто. І лише від нашої обізнаності та уважності залежить, чи зможемо зберегти безпеку своїх даних і спокій близьких.
Крім того, ворог продовжує здійснювати кібератаки, намагаючись дестабілізувати суспільство та завдати шкоди національній безпеці.
Саме тому важливо розвивати навички цифрової гігієни і критичного мислення, дбаючи про культуру відповідального ставлення до технологій.
Долучитися до місяця кібербезпеки може кожен.
Пропонуємо розпочати з простого кроку – пройти навчання на платформі «Дія.Освіта» у розділі «Кібергігієна».
Кібербезпека – наша спільна відповідальність. Виконуючи прості правила цифрової гігієни, кожен із нас робить внесок у безпечне майбутнє країни.
#бориспільськийліцей
#бориспільськийліцейіменіпавлачубинського
#кібербезпека
Про поновлення бази даних у Реєстрі застрахованих осіб
Відповідно до листів Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області від 18.04.2025 № 1000-0605-8/52897, департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації...
Профілактика та зменшення захворюваності на сказ в дикій фауні
Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Бориспільського району інформує, що з метою виконання Плану...







